top of page

GEZOCHT! Loodsmedewerker, vakantie & weekendkracht


De groei van ons bedrijf blijft bij niemand onopgemerkt. Recent hebben wij ons loodspersoneel mogen uitbreiden met een voor ons goede oude bekende, Johan van Spijk, waarmee wij erg blij zijn dat hij is terug gekeerd in ons team. Maar onze zaterdagen roepen nog om extra handen. Wij zijn dan ook per direct op zoek naar iemand die ons team wil komen versterken op de vrijdagmiddag en de zaterdag. Ook in de vakantieperiode kunnen wij hulp gebruiken. Ben jij die persoon die graag de handen uit de mouwen steekt en met een no nonsens attitude? Kun je goed werken in teamverband, heb je enige ervaring met een heftruck of pompwagens en zoek jij juist naar die parttime bijbaan? Dan zijn wij op zoek naar jou! Stuur je motivatie en CV naar chantal@angvikauto.nl en wie weet zien wij elkaar snel!


bottom of page